Fotovoltaická elektrárna jako skleník?

Fotovoltaický skleník – skvělá možnost jak mít fotovolatiku mimo střechu Vašeho domu a přitom využívat všech výhod vlastní výrobny elektřiny?

Zdroj: GreenCzech Energy

Fotovoltaika jako skleník

Velmi kvalitní a robustní provedení. V Základní verzi má skleník hmotnost okolo 1tuny. Vysoká úroveň zpracování konstrukce, 10ti léta zaruka na prorezavění. Práškově lakovaný rám v barvě RAL.

Rozměr (délka / šířka / výška): 2090/3050/2210mm

Cela střecha našeho skleníku je vyrobena ze speciálních solárních panelů, které mají tu skvělou vlastnost, že jsou částečně průhledné. Jde o speciální tzv. bicfacialní FV panely s vysokým výkonem, bezrámový systém a průhlednost FV panelů ve dvou variantách.

Výkon FV panelů na střeše skleníku od 2kWp do ,,neomezeně“ a ceny od 80tis. Chcete využít možnosti vybudovat stavbu tohoto FV skleníku jako plnohodnotnou fotovoltaickou elektrárnu, včetně bateriového uložiště ? Navíc, kterou Vám zlegalizujeme, tak aby mohla vyrábět elektřinu nejen pro Váš rodinný dům ale případně, aby Vám elektřina ze skleníku ještě vydělávala?

Naše společnost GREENCZECH ENERGY propojí Váš skleník s Vašim distributorem a zajistíme aby vše fungovalo tak,  jak má.

Jak postupovat?

Možnost upravit délku skleníku podle Vašich požadavků. Každý další skleníkový modul představuje i další zvýšení výkonu fotovoltaického systému. Poradíme Vám jakou velikost a výkon zvolit. Prioritou pro úspěšnou stavbu fotovoltaického skleníku jsou ale perfektní základy. Podklady jak je vybudovat Vám předáme osobně během naši předem dohodnuté schůzky.

Umíme na tuto stavbu vyřídit i dotaci z programu Nová zelená úsporám a to až do Výše 225tis.. Vychytaná novinka tohoto roku, co myslíte.? Fotovoltaika na Vašem novém skleníku bude vyrábět elektřinu pro Váš celý dům. Nemusíme zasahovat do Vaší střechy, abyste mohli vyrábět elektřinu ze slunce.

A pokud byste potřebovali tento projekt financovat, tak se nám ozvěte. Váš nový FV skleník přizpůsobíme jak Vašemu prostoru, tak i Vaší peněžence.