Financial Times: Společnost nanosun je mezi 250 nejrychleji rostoucími společnostmi v celé Evropě. Děkujeme!

Drazí partneři a přátelé. Hlavně díky perfektní spolupráci s vámi, společnému úsilí o rozvoj a rozšíření technologií respektujících přírodu, a podnikání postavenému na křesťanských základech, se naše společnost velmi rychle rozvíjí. A to tak, že se nejnověji umístila na jednom z předních míst v žebříčku Financial Times nejrychleji rostoucích evropských společností FT 1000.

Zdroj: nanosun

Společnost nanosun s.r.o. se umístila na 231. místě z TOP celoevropské tisícovky! To je obrovský úspěch, za který vděčíme hlavně vám všem!

V naší specializaci, tedy v odvětví fotovoltaiky, jsme dokonce celkově na 11. příčce. Ve střední Evropě pak nanosun obsadil 4.místo.

A doma v ČR jsme v FV oboru první. Vás, našich klientů, totiž stále přibývá.

Je to pro nás velkým závazkem. Víme, že za každým naším úspěchem stojíte i vy, naši partneři a zákazníci. Náš tým se snaží nejen bezchybně plnit závazky, ale poskytovat vám i benefit velmi přátelského a vstřícného prostředí.

Stále je co vylepšovat. I proto se s vámi i nadále chceme osobně setkávat na řadě veletrhů i obchodních setkání. 

Připravujeme také spoustu novinek, nových služeb a rozšíření nabídky o nejnovější TOP solární technologie. Všechny vám budeme představovat na našich webových stránkách, v newsletterech i na sociálních sítích.

Ještě jednou Vám  jménem společnosti nanosun s.r.o. za vaši přízeň velmi děkujeme. Přejeme si, aby naše společné kroky mířily do klidnější doby, a my se i nadále mohli podílet na rozvoji technologií, které chrání přírodu a pomáhají zachovat zdravé životní prostředí pro další generace.