Novinka: Na český trh přichází prémiové baterie Energizer. Kde si je můžete prohlédnout?

 Zdroj: Energizer ®

Jaké produkty Energizer Solar nabízí?

Energizer Solar nabízí kompletní fotovoltaický ekosystém a díky společnosti Memodo uvádí do České republiky, na Slovensko a do dalších 27 evropských zemích modulární vysokonapěťový úložný systém Powerstack a 3fázový střídač Force HT. 

Zajímavá je i řada Energizer HardCase Professional Everest, což jsou přenosné baterie. Nabíjet je můžete na cestách se skládacím modulem Sunpack s výkonem až 180 Wp.

Čím se baterie vyznačuje?

Energizer Powerstack je k dispozici ve 2 variantách: s kapacitou bateriového modulu 2,9 kWh a kapacitou 4,03 kWh. Celkově s variantou 4,03 kWh získáte maximální kapacitu úložiště 28,21 kWh. 

Varianta 2,9 kWh má větší nabíjecí a vybíjecí výkon. Úložiště energie 11,6 kWh s Powerstack 2.9 je pro vaše zákazníky obzvláště zajímavé.

Konfigurace napájecího zásobníku Energizer

Technologie bateriových článku je lithium-železo-fosfát, která se vyznačuje vysokou bezpečností. Zařízení se skládá alespoň z jedné hlavní jednotky a jedné vedlejší jednotky. 

Bateriové moduly při instalaci naskládáte na sebe bez kabeláže. Nejtěžší část váží 40 kg. Úložiště energie může být v budově i venku a je s krytím IP65. Údaje lze sledovat v aplikaci Energizer pro iOS a Android. Energizer poskytuje na baterii 10letou záruku.

Čím je hybridní střídač výjimečný?

S řadou Force HT nabízí Energizer 3fázové střídače s 8, 10 a 12 kVA. Ve střídači je integrovaný BackUp výstup, který přepne za méně než 20ms do zálohy. Dále střídač disponuje asymetrickou funkcí. 

Na střídač lze napojit tři stringy do dvou MPPT trackerů.

Střídač můžete namontovat na stěnu. Vzdálené monitorování lze spustit prostřednictvím aplikace Energizer. Střídače Force HT jsou kompatibilní s vysokonapěťovou baterií Energizer. Energizer také poskytuje 10letou záruku na střídač.

Jaká je historie značek Energizer a Energizer Solar?

Energizer je průkopníkem v průmyslu baterií. V roce 1896 vyrobil Energizer první baterii pro trh spotřebního zboží. Vynález W.H. Lawrence v té době napájel soukromé telefony. Baterie vážila 1,5 kg. 

První alkalická baterie také pocházela od Energizer, nebo tehdy od Eveready. Následoval první systém dobíjecích baterií, stejně jako první bezrtuťová baterie a první lithiová baterie AA v roce 1992.

Dnes má Energizer zastoupení ve 140 zemích. V roce 2018 byl Energizer Solar uveden na trh v Austrálii. V Evropě distribuuje společnost 8starenergy produkty Energizer a Eveready, především Energizer Solar.

Kde si můžete novinky prohlédnout?

Nové produktovou řadu baterií a dalších produkt značky Energizer Solar si můžete prohlédnout na výstavě Smart Energy Forum v Praze ve dnech 18.-19. října 2022.

 

©2022 Energizer. Energizer a design Mr. Energizer jsou ochranné známky společnosti Energizer Brands, LLC a souvisejících dceřiných společností.