Důležité upozornění: Při návštěvě Intersolaru je nutné nosit respirátor a mít platný Covid-Pass

Ve dnech 6.-8. října se v Mnichově uskuteční veletrh Intersolar, který je součástí eventu The smarter E Europe. Letos pro návštěvníky a vystavovatele platí kvůli pandemii Covid-19 mimořádná opatření, které je nutné respektovat.

Zdroj: Intersolar

Zdroj: Intersolar

Povinná registrace 

Organizátor veletrhu Intersolar požaduje po návštěvnících povinnou registraci online/či na místě s ohledem na platnou legislativu v Bavorsku. Kvůli opatřením proti Covid-19 je nutné při registraci sdělit osobní údaje: příjmení, jméno, adresa, telefonní číslo nebo e-mailová adresa.

Vstup na veletrhu bude umožněn pouze návštěvníkům, kteří doloží tyto dokumenty:

▪digitální doklad o úplném očkování na COVID-19 nebo

▪ digitální doklad o uzdravení z onemocnění COVID-19 během posledních 180 až 28 dnů před akcí, nebo

▪digitální doklad o (negativním) rychlém antigenním testu, (negativním) rychlém testu na místě během předchozích 24 hodin nebo negativním PCR testu během předchozích 48 hodin.

Povinné nošení roušek

V souladu s platnou legislativou platí pro návštěvníky veletrhu Intersolar povinnost neustálého nošení alespoň lékařské masky ve vnitřních prostorách. Ve venkovních prostorách lze lékařskou masku sundat, pokud je spolehlivě dodržena minimální vzdálenost 1,5 m od ostatních osob.

Abyste nemuseli čekat dlouhou frontu při registraci na místě, doporučuje se předem online doložit doklad o vakcinaci/testování na Covid-19 na tomto odkazu. 

Další informace o zdravotních opatřeních na Intersolaru najdete na tomto odkazu.

Návrat po 2 letech živě

Veletrh solární techniky Intersolar se jako součást skupiny veletrhů The smarter E Europe letos po 2 letech opět uskuteční v živé podobě. Veletrhy veletrhů The smarter E Europe zahrnují 4 paralelní výstavy a několik konferencí tématický zaměřené na moderní energetiku:

– Intersolar Europe – mezinárodní výstava pro solární průmysl

– ees Europe – evropská výstava pro baterie a systémy pro skladování energie

– Power2Drive Europe – mezinárodní výstava nabíjecí infrastruktury a e-mobility.

– EM-Power Europe – mezinárodní výstava pro energetický management a integrovaná energetická řešení.

Letos se veletrh The smarter E Europe koná pod názvem „Restart 2021“ v halách A4 – A6 a B5 – B6 na výstavišti v Mnichově. Vstup na veletrh je z východní strany. V roce 2021 se na veletrhu  očekává účast 420 vystavovatelů a přibližně 20 000 návštěvníků.