BISOL začal nabízet nové fotovoltaické panely bez degradace

Slovinský výrobce fotovoltaických panelů BISOL Group (dále jen „BISOL“) jako první společnost na světě nabízí novou 100% výkonovou garanci po dobu 25 let na novou řadu svých panelů pod značkou BISOL Supreme. Zákazníkům jsou tyto panely k dispozici od února 2020.

Zdroj: Bisol

Zdroj: Bisol

První 100% výkonová garance

Společnost BISOL nabízí zákazníkům jako první na světě BISOL nulovou degradaci fotovoltaických panelů. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, speciálního zařízení a unikátních výrobních postupů společnost poskytuje 100% výkonovou garanci pro své panely řady v BISOL Supreme po dobu 25 let. Firma dále nabízí na své panel 25 letou produktovou garanci.

 

Ve srovnání s většinou špičkových fotovoltaických panelů, které jsou dostupné na trhu na bázi tzv. lineární výkonové garance, panely řady BISOL Supreme dosahují až o 11 % vyššího energetického výnosu po dobu garanční doby, což má značný dopad na zvýšení výkonnosti solárních elektráren a jejich ziskovosti.

 

Podle sdělení společnosti řady BISOL Supreme nevykazují žádný stupeň degradace výkonu kvůli PID, LID nebo jiným vnějším faktorům. Kromě toho tyto panely mají vylepšený teplotní ukazatele a nižší NOCT (nominální provozní teplotu článků), což představuje další výhody pro zákazníky.

 

„Jako první výrobce na světě nabízíme našim zákazníkům špičkové panely bez degradace. Navíc, jsme každý panel označili individuálním QR kódem, který v sobě obsahuje ID kartu modulu, I/V křivky, flash data, EL obrázky a také osobní certifikát kvality,“ říká Dr. Uros Merc, zakladatel a prezident společnosti BISOL Group.