Better – Together“ aneb co představuje Krannich Solar na letošním Intersolaru?

Všichni ve fotovoltaickém průmyslu jsme si prošli těžkými časy. My ve společnosti Krannich Solar jsme však tuto dobu využili k další optimalizaci našich služeb pro vás. To znamená, že se společně nejen vracíme do normálu, ale snažíme se být ještě lepší. Naše novinky Vám představíme ve dnech 14. – 16. června 2023 na veletrhu Intersolar v Mnichově v hale A4 na stánku 380/390.

Zdroj: Krannich Solar

 

Všichni ve fotovoltaickém průmyslu jsme si prošli těžkými časy. My ve společnosti Krannich Solar jsme však tuto dobu využili k další optimalizaci našich služeb pro vás. To znamená, že se společně nejen vracíme do normálu, ale snažíme se být ještě lepší. Proto se naše letošní veletržní vystoupení nese pod heslem „better- together“

Začněme tedy tím, že do vašich projektů vneseme rychlost: S námi jste nejen na bezpečné straně, ale také dosáhnete svého cíle rychleji. Žádný jiný velkoobchod jako Krannich Solar totiž nemá tolik výrobků skladem přímo na místě. – Krátké dodací lhůty díky vysoké dostupnosti!

Rádi vás o našich službách a silných stránkách přesvědčíme přímo a osobně ve dnech 14. – 16. června 2023 na veletrhu Intersolar v Mnichově v hale A4 na stánku 380/390.