Aktuálně: Objevte výhody výrobků SolarEdge během školení společnosti Solarity

Zveme vás na produktové školení komerčních a utility výrobků SolarEdge, které povede pan Petr Klimek ze společnosti SolarEdge. Dozvíte se více o kompletním nabízeném produktovém portfoliu s důrazem na technologické výhody, 3 fázové střídače (12,5-33 kW), SESUK a Synergy Managery (50-100 kW).

Zdroj: Wikipedia

Datum: 21. září 2022

Místo: Hotel Diplomat Praha, Evropská 370/15, Praha 6

Co dalšího se dovíte na školení?

Dále se budeme věnovat komerčním optimizérům řady S s novou bezpečnostní technologií Sense Connect a představíme nový měnič Orion a optimizér H1300 pro pozemní FV instalace.

Komu je určeno školení?

Školení je určené pro odbornou veřejnost – architekty, projektanty, investory, developery, montážní společnosti. Tedy pro všechny, kdo se zabývají komerčními instalacemi. Školení bude mít dva dvouhodinové bloky, zakončíme jej prostorem pro vaše dotazy.

Jak se přihlásit?

Na školení se můžete přihlásit na tomto odkazu.

Školení je zdarma. Občerstvení zajištěno.

O společnosti Solarity

Solarity je distributorem a poskytovatelem řešení pro fotovoltaické systémy a má dlouholeté zkušenosti ve fotovoltaickém průmyslu. Rozsáhlé skladovací prostory v Praze zajišťují plynulost v dodávkách a samozřejmostí je i e-shop v českém jazyce. Kontaktujte nás a nechte se přesvědčit kvalitou poskytovaných služeb.