Třetí největší provozovatel FVE v ČR hledá technického ředitele

Datum: 07. 04. 2019
JUFA
Třetí největší provozovatel fotovoltaických elektráren v ČR, investiční skupina JUFA působící v oblasti výroby energie z fotovoltaických elektráren s ročním obratem přes jednu miliardu Kč hledá pracovníka/ci na pozici:

Technický ředitel pro správu a výstavbu FVE v ČR a v zahraničí a pro development projektů větrných elektráren či dalších druhů POZE.

Pracovní náplň:

1. Komunikace s lokálními servisními firmami a techniky při servisu.
2. Diagnostika fotovoltaických elektráren a optimalizace jejich provozu.
3. Development nových projektů v ČR i dalších zemích.
4. Příprava nových investičních projektů.

Požadujeme:

1. Výborná znalost funkčnosti fotovoltaických elektráren. Ideálně znalosti jejich výstavby. Zájem o tento obor. Znalosti z aktivně prováděného servisu. Vítány jsou zkušenosti i z jiných oblastí energetiky.
2. Výborná znalost angličtiny (plus čeština samozřejmě).
3. VŠ technického či ekonomického směru.
4. Zkušenosti s výstavbou investičních celků v ČR či v zahraničí včetně provádění stavebního řízení.
5. Technické myšlení.
6. Výborné vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování.
7. Schopnost řízení lidí.
8. Řízení osobního vozu.
9. Vysoké pracovní nasazení a velkou chuť pracovat za adekvátní finanční odměnu.

Nabízíme:

1. Velmi zajímavou práci v obnovitelných zdrojích.
2. Možnost práce na projektech s miliardovými rozpočty.
3. Vysoké platové ohodnocení v závislosti na výsledcích a nasazení.
4. Osobní vůz, mobil, notebook, internet.

Životopis s FOTOGRAFIÍ zasílejte výhradně na emailovou adresu zackova@jufa.cz. Informace o naší firmě naleznete na www.jufa.cz.

Zdroj: SolarniNovinky.czFoto: Archiv
Přečteno: 949x

E-mailový zpravodaj

Aktuální zprávy z oblasti fotovoltaiky a akumulace energie
jsem člověk
jsem robot
NEJČTENĚJŠÍ
Dnes
x

Podmínky užívání   |  Redakce   |  English   |  Facebook   |  Ochrana údajů